Fehér Karácsony Alapítvány

Alapítvány adószáma: 18153543-1-42

Alapítvány bankszámlaszáma: 11717009-20060491

Alapítvány célja: Az óvoda nevelési-oktatási tevékenységének folyamatos javítása, tárgyi feltételeinek bővítése, - Az óvodában az egészséges életmódra nevelés tárgyi feltételeinek biztosítása, - Az udvari és szobai játékeszközök folyamatos bővítése.
A gyermekek neveléséhez, készségeinek fejlesztéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása, -Az óvoda esztétikus, kulturált belső és külső környezetének megóvása és továbbfejlesztése, - Az óvoda szakmai-és gyermekkönyvtárának fejlesztése, - Az intézménybe járó, hátrányos helyzetben lévő gyermekek támogatása, - Az óvónők szakmai fejlődéséhez szükséges támogatás nyújtása, - A neveléshez szükséges tárgyi és technikai eszközök beszerzése, - Az óvodában a környezetismeretre és környezettudatosságra nevelés tárgyi feltételeinek biztosítása.
Az óvodában a játékkészítéshez szükséges anyagok beszerzése, oktatók díjazása, - Az óvoda programjaiban megfogalmazott szakmai, pedagógiai szervezési és technikai tevékenységek finanszírozása, - A gyermekek, valamint az óvodai dolgozók szakmai rendezvényekre történő szállításához szükséges szállítóeszközök költségeinek finanszírozása.