Honlap testreszabása

készítette a honlap.hu
montazs
FÖLD NAPJA
2022. április 22-én a Föld napja alkalmából az Aranymálinkó Hagyományőrző Táncegyüttes tart táncházat a gyerekeknek.
montazs
NYÍLT NAP AZ ÓVODÁBAN
Szeretettel várjuk leendő óvodásainkat és szüleiket
2022. április 11-én és 12-én tartandó nyílt napunkra.
Az óvoda bemutatása mindkét napon 2 turnusban történik,
9 és 10 órai kezdettel.
Bejelentkezés nem szükséges.
A nyílt napra a gyermekek is eljöhetnek.
torokules12
PORTÉKA EGYÜTTES ELŐADÁSA
2022. március 4-én, pénteken a Portéka Együttes Törökülésben című zenés előadását láthatják a gyerekek.
teddymaci
Teddy Maci kórház doktorainak látogatása
2022. február 18-án, pénteken a Teddy Maci kórház doktorai látogatják meg a gyerekeket.
A Teddy Doktorok a Budapesti Orvostanhallgatók Egyesületében tevékenykedő önkéntes orvostanhallgatók. A foglalkozások egyik legfontosabb célja az oktatáson kívül a gyerekek “fehér köpeny” félelmének csökkentése, vagyis megmutatni azt, hogy az orvosoktól nem szabad félni, hiszen csak segíteni szeretnének rajtunk akkor, amikor betegek vagyunk.
Bóbita Band vidám, zenés táncos műsora
2022. február 11-én, pénteken a Bóbita Band vidám, zenés, táncos előadást tart a gyerekeknek a farsangi hét lezárásaként.
1397038397_a_kiraly_nyulai_babszinhaz_3
Majorka Bábszínház - A király nyulai
2022. január 21-én, pénteken a Majorka Bábszínház A király nyulai című bábelőadását láthatják a gyerekek.
hasznalt sutoolaj gyujtes

HASZNÁLT SÜTŐOLAJ GYŰJTÉS

Intézményünk Zöld Óvodaként mostantól lakossági használt sütőolaj gyűjtő pont lesz. Sokszor gondot okoz, hogy mit kezdjünk a háztartásban összegyűlt használt sütőolajjal, ami általában a kukában landol, ezzel szennyezve a környezetet. Mostantól azonban a szülőknek talán könnyebbség lesz, ha hozzák a gyerkőcöket az oviba, elhelyezhetik a bejáratnál kijelölt helyen a használt olajat, amit mi a megfelelő gyűjtőedénybe elhelyezünk majd. Az olajat lezárt befőttes üvegben, illetve saját csomagolásába visszatöltve lehet hozni. A környékbeli lakók is élhetnek a lehetőséggel.
Az összegyűjtött olaj mennyisége után évente Alapítványunk támogatásra kerül. Védjük együtt a környezetet, támogassunk együtt a Fehér Karácsony Alapítványt!